Бонусна програма

ПортCity Bonus - це спеціальна програма лояльності для постійних покупців ТРЦ "ПортCity". ЇЇ учасники матимуть можливість отримувати бонуси за кожну покупку на суму - від 500 грн., обмінювати накопичені бонуси на подарунки та знижки у відділах ТРЦ, брати участь у різних розіграшах і вікторинах, а також отримувати додаткові привілеї - ще більше знижок, індивідуальні пропозиції, запрошення на спеціальні заходи і т.п.

Здійсни покупку

на сумму від 500 грн. в одному з відділів* ТРЦ ПортCity

Реєстрація чеків щодня через особистий кабінет на сайті "ТРЦ ПортCity" або через офіційного Telegram бота.

* В акції приймають участь усі відділи ТРЦ ПортCity

** Обов.язковою умовою участі є чек, який підтверджує покупку в період акції

Правила участі у програмі ПортCity Bonus:

Дати розіграшів, кількість та опис призового фонду вказано в інформаційних матеріалах.

Призовий фонд в грошовому еквіваленті не виплачується.

Усі претензії, пов'язані з якістю призів, можуть бути адресовані лише фірмі-виробнику.

Особиста присутність учасників акції на фінальних розіграшах (вказано в інформаційних матеріалах) - обов'язкова. При собі потрібно мати документ, який посвідчує особу (паспорт, водійські права), а також чек, який підтверджує здійснення покупки у період акції. При відмові пред'явити документ, який посвідчує особу учасника, переможець втрачає право на отримання призу.

Переможець визначається завдяки генератору випадкових чисел, лише серед учасників, які правильно заповнили анкету та знаходяться в ТРЦ "ПортCity" на момент фінального розіграшу (дату та час вказано в інформаційних матеріалах).

Некоректно заповнені та/або підроблені й недійсні чеки до участі в акції не допускаються. Ідентифікацію будуть проводити співробітники ТРЦ "ПортCity".

В акції можуть брати участь лише повнолітні громадяни України. Співробітникам ТРЦ "ПортCity", їх родичам та організаторам забороняється брати участь в акціях.

Участь в акції автоматично означає, що учасник був ознайомлений та згоден з умовами проведення акції.

Учасник, беручи участь в акції, дає свою згоду на внесення і обробку своїх персональних даних ТРЦ "ПортCity", згідно з Законом України "Про захист персональних даних" з комерційною ціллю і підтверджує, що ознайомлений зі своїми правами.